Украина
Выберите ориентир или найдите место по адресу

И мы сможем показать вам предложения, находящиеся прямо рядом с вами

Киев
Ориентир

Масленица идет! 2 билета по цене 1 на празднование вкусной Казацкой Масленицы в «Мамаевой Слободе»

Акция не активна

Масленица идет! 2 билета по цене 1 на празднование вкусной Казацкой Масленицы в «Мамаевой Слободе»
50%

Продажи окончены

32 человека купили
Купон действителен до 18.02

Где проводится

Организатор Казацкое селение «Мамаева Слобода»

Телефоны
(044) 361-98-48

г. Киев, ул. М. Донца, 2

http://mamajeva-sloboda.ua/

на карте

Особенности

 • На территории площадью 9,2 га насчитывается 98 различных объектов, главенствующее положение среди которых занимает деревянная церковь Покрова Пресвятой Богородицы.
 • Также здесь есть каменица казацкого старшины, полковая казна в стиле украинского барокко, паланка (казацкая застава), усадьбы кузнеца и гончара, шинок и множество других этнографических объектов, воссоздающих быт казаков.

Ласкаво запрошуємо на козацький «Колодій» - «Масляну»!

Хочемо принагідно нагадати, що Козацьке селище «Мамаєва Слобода» знаходиться практично в серці столиці України, всього за сім кілометрів від вулиці Хрещатик!

Головною стравою на Колодій (Масницю) будуть вареники з сиром та сметаною!

На Колодій (Масницю), як 17 так і 18 лютого, себто в суботу та неділю неодружена молодь буде «волочити Колодку» та їсти вареники з сиром, маслом чи сметаною, як то здавна велося у нас на козацькій Вкраїні серед гордих чубатих слов‘ян!

Також під супровід троїстих музик, фольклорних колективів, жартівливих молодиць та веселих дівчат з парубками Ви будете танцювати, співати, пити, гуляти, гарні мислі мати! Саме так святкували Колодій (Масницю) на наших землях ще, напевне, з доби матріархату, коли вшановували Велику Богиню Матір (Макошу). Чоловіки впродовж всього «Бабського тижня» ставали «підкаблучниками», однак не переставали бути гордими чубатими воїнами-козаками!

Кожна неодружена дівчина та парубок отримають на ярмарковому майдані «Мамаєвої Слободи» колодку, яку прив’яжуть до лівої руки. «Власники» цієї колодки мусять знайти дорогу до «Шинку – коса над чаркою», де на них чекатимуть не тільки троїсті музики, але й частування та жарти веселих молодиць (всі власники «колодок» будуть частуватись слив’янкою чи вишняком, або й медовухою). Це все відбуватиметься біля «свинячого перелазу», що веде до «Шинку – коса над чаркою».

На «Мамаєвій Слободі» також будуть проводитись народні гуляння та варитиметься в здоровезних казанах, із кількох видів круп, славнозвісна козацька каша «Тетеря», вареники з сиром, налисники, пиріжки із сиром, сирники та інші історичні страви із сиру та масла, бо ж Масниця! Ну і, звичайно, всі охочі зможуть скуштувати тут же ж зварений на відкритому вогні давній козацький хмільний напій «Мусулєс» (глінтвейн), або ж медовуху чи вишневу наливку.

Також, за бажанням, зможете гайнути вулицями «Мамаєвої Слободи» на запряжених кіньми санях чи возі, або ж верхи на коні спільно з козаком, постріляти з татарського лука, вивчити якийсь український народний танець, власноруч змайструвати ляльку-мотанку,  покатати своїх дітей на величезній гойдалці чи поторгуватись із перекупками, придбавши собі традиційні українські сувеніри на Слобідському ярмарковому майдані.

Фольклорні колективи дівчат-козачок та дотепних молодиць допоможуть Вам відчути атмосферу середньовічної Наддніпрянщини в період святкування Колодія (Масниці) на «Бабський тиждень»!

Давайте спільно згадаємо добу матріархату, коли кожен воїн-козак впродовж всього «Бабського тижня» на Колодій був «підкаблучником», але не переставав бути мужнім чубатим воїном! Відсвяткуємо Колодій (Масляну) так же ж весело, як це вміли робити наші прабабусі, коли були ще дівками!

Благослови, Велика Мати, Колодій справляти, жінок величати!


Условия

 • Два билета в казацкое селение «Мамаева Слобода» на празднование Казацкой Масленицы (17 и 18 февраля): без скидки 200 грн., со скидкой 50% всего 100 грн. Приобретая Купон за 10 грн., Вам необходимо доплатить 100 грн.
 • При наличии Купона, Вам необходимо оплатить стоимость двух билетов с учетом скидки 50%.
 • Даты мероприятия: 17 и 18 февраля 2018.
 • Начало мероприятий на ярмарковой площади в 12:00. Подробнее о мероприятии Вы можете посмотреть здесь. 
 • Бонус! Дети дошкольного возраста посещают селение бесплатно.
 • Скидка по Купону не суммируется с другими действующими акциями и предложениями селения.
 • Один Купон действует на приобретение двух билетов, один раз.
 • Сколько Купонов можно приобрести: один для себя и неограниченно в подарок из расчета - один Купон для двух человек.
 • Дополнительная информация о праздновании на сайте и по тел., указанным в контактах организатора.
 • Как воспользоваться скидкой: необходимо приобрести Купон и предъявить его в распечатанном виде кассиру при входе, оплачивая стоимость билетов с учетом скидки.
 • Воспользоваться Купоном можно до 18.02.2018 (включительно).
 • Вернуть деньги за приобретенный Купон Вы можете в течение 14 дней с момента оплаты, но не позже окончания срока его действия. Подробнее об условиях возврата средств здесь.
 • Остались вопросы - обратитесь в нашу службу поддержки.

Адрес

г. Киев, ул. М. Донца, 2

открыть карту
 • Ваш отзыв будет первым

Ваш комментарий

Продажи окончены